Tropikal Tayland Adaları Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Tropikal Tayland Adaları Turu

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Tropikal Tatil Paketleri
 • Alt Kategori :
  Tayland, Vizesiz
 • Süre :
  18 Gün
 • Vize :
  Vizesiz

Tropikal Tayland Adaları Turu Rotamızda , filmlere konu olan PHİ PHİ Adası , muhteşem güzellikteki JAMES BOND adası ile eşsiz doğasıyla deniz , kum, güneş ve gece hayatını cennet bir adada yaşama fırsatı sunan PHUKET adası çevresi ve farklı dinlerin harmanlandığı sıcak cana yakın Taylılarla tanışıp vakit geçirebileceğimiz Tay kültürünü farklı bir şekilde yaşayıp meşhur RAİLEY sahillerinde huzur dolu geçirebileceğiniz KRABİ AO NANG bölgesi, Tayland ve Dünyanın balayı, huzur ve aynı zamanda dünyanın en büyük, en eğlenceli Full Moon partilerinin yapıldığı mistik havasıyla KOH SAMUİ adası olmak üzere tüm dünyaca ünlü Tayland adalarını doyasıya gezip keşfetme fırsatını beraber yaşayacağız.

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Tropikal Tayland Adaları Turu Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 18 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Belirtilen Havayolu firması ile İstanbul - Phuket / Phuket - İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri. ( Uçuşlarda yiyecek ve içecek ikramları ücretsizdir ve 10 kg.el olmak üzere toplam 30 kg. bagaj hakkınız bulunmaktadır )

 

Havaalanı ve güvenlik vergileri.

 

Tüm Otel Konaklamaları. ( Kahvaltı Dahil )

 

Programda belirtilen tüm transferler. (Havaalanı > Otel > Otel > Havaalanı )

 

Türkçe Rehberlik hizmeti.

 

Zorunlu Seyahat Sigortası.( Mesleki Sorumluluk )

Fiyata Dahil Olmayanlar

Programlarda belirtilmeyen tur , müze , ören yerleri ücretleri.

 

Yurtdışı çıkış harcı ve extra bagaj. ( Yurtdışı çıkış harcı havalimanında temin edilebilir )

 

Tüm kişisel harcamalar.

 

Extra Turlar.

 

Seyahat Sağlık Sigortası.

 Tayland uzakdoğunun mistik, masalsı ve muhteşem iklimi ve içinde barındırdığı doğal güzellikleriyle siz değerli misafirlerimizin yepyeni kültürlerle tanışabileceği huzurlu bir tatil ortamında tüm anın keyfini çıkarabileceğiniz eşsiz bir ülkedir.

TROPİKAL TAYLAND ADALARI TURU içinde  PHUKET - AO NANG -  KRABİ - KOH SAMUİ ADALAR TURU ile egzotik bir ortamda huzur , konfor , eğlence, deniz , kum , güneş ,tropikal meyveler ve muhteşem deniz ürünleri olmak üzere bir tatilde olması gerekenlerden daha fazlasının tadına doyasıya varabilirsiniz.

Rotamızda filmlere konu olan PHİ PHİ Adası , muhteşem güzellikteki JAMES BOND adası ile eşsiz doğasıyla deniz , kum, güneş ve gece hayatını cennet bir adada yaşama fırsatı sunan PHUKET adası çevresi ve farklı dinlerin harmanlandığı sıcak cana yakın taylılarla tanışıp vakit geçirebileceğimiz tay kültürünü farklı bir şekilde yaşayıp meşhur RAİLEY sahillerinde huzur dolu geçirebileceğiniz KRABİ AO NANG bölgesi, Tayland ve dünyanın balayı, huzur ve aynı zamanda dünyanın en büyük, en eğlenceli Full Moon partilerinin yapıldığı mistik havasıyla KOH SAMUİ adası olmak üzere tüm dünyaca ünlü Tayland adalarını doyasıya gezip keşfetme fırsatını beraber yaşayacağız.

Tur Programı

1.GÜN


 İstanbul 'da belirtilen havalimanı ve saatte buluşma.Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından belirtilen havayolu ile PHUKET adasına hareket.

2.GÜN

PHUKET havalimanına varışımızın ardından pasaport ve bagaj işlemlerinden sonra özel olarak bizleri bekleyen aracımızla PHUKET PATONG BEACH bölgesinde kalacağımız otelimize transfer.Otele yerleşimden sonra belirtilen saatte lobide buluşma ve rehberimiz eşliğinde kısa şehir tanıtım turu .Bu turumuzda şehirle ilgili genel bilgiler verilecek ve turumuz yaklaşık 1 saat sürecektir.Tura dileyen misafirlerimiz katılabilirler.Tur sonu serbest zaman olup misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.

 

3.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği turlara katılabilirler.Tur programında extra olarak James Bond Adası Turu bulunmakta ve ücreti 35 $ dır.

4.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği olmazsa olmaz sınıfında bulunan ve jimbotur olarak yapılabilecek en iyi tur tavsiyemiz olan KHAO LAK NATİONAL PARK TURU 'na katılabilirler.

Bu turumuzda yerde yatan ALTIN BİG BUDDHA heykeli, TROPİKAL ANANAS TARLALARI ziyareti ile 1 saat FİL SAFARİ (CHANG&ELEPHANT SAFARİ) ,  45 dakika QUAD&BUGGY SAFARİ , 1 saat boyunca RAFTİNG , ORMAN YÜRÜYÜŞÜ ve 300 metre ZİPPLİNG olmak üzere eğlencenin doruklarına ulaşabileceğiniz bir günü siz değerli misafirlerimize çok uygun bir ücret karşılığında sunuyoruz.Turumuz sabah 07:00 -- 08:00 saatleri arası başlayıp akşam üzeri saat 18:00 civarı sona ermektedir.Tur sonu serbest zaman , misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Tur ücreti 40 $ 'dır.

5.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebililer.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenleyeceği turlara katılabilirler.

Phi Phi Adası Turu Uzakdoğu ve Dünyanın belkide en meşhur ada turu olmakla tüm gününüzü mükemmel kılacaktır.Turumuzu özel sürat teknesi ile sırasıyla mercan adası olarak ün salmış Phi Phi Don , Holywood filmlerine konu olmuş dünyaca ünlü Maya Bay ,, makak maymunlarının sizi çevreleyeceği Maymun Adası,,egzotik Viking Mağarası ve dünyanın en ünlü taylandın en meşhur adası Phi Phi adaları başta olmak üzere , Loh Samey Bay, Pleh Lagoon , Khai Ada ' sı gibi tüm bölgelerde deniz, kum ve güneşin tadını palmiye ve hindistan cevizi ağaçlarıyla dolu bu adalarda geçirip akşam üzeri otelimize dönerek tamamlıyoruz.Tur sonu serbest zaman , misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Tur Ücreti 35 $ ' dır.

6.GÜN

PHUKET ' teki otelimizdeki kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemi ve özel aracımızla KRABİ AO NANG BEACH bölgesinde konaklayacağımız otele hareket.Otele varışın ardından otele yerleşme ücretsiz kısa şehir tanıtım turu.Bu turumuzda şehirle ilgili genel bilgiler verilecek ve turumuz yaklaşık 1 saat sürecektir.Tura dileyen misafirlerimiz katılabilirler.Tur sonu serbest zaman olup misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.

7.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Dileyen miafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği EGZOTİK KRABİ TURU' na katılabilirler.

Bu turumuzda Krabinin meşhur TİGER CAVE TEMPLE ,yağmur ormanları içinde muhteşem güzellikteki EMERALD POOL, şifalı suları ile HOT SPRİNG ve BAMBU ORMANI olmak üzere egzotik bir ortamda tamamlıyoruz.Turumuz sabah kahvaltısından sonra başlayıp öğleden sonra 15:00 cicarı son bulmaktadır.tur sonu serbest zaman, misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Tur ücreti 20 $ ' dır.

8.GÜN


Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği turlara katılabilirler.

9.GÜN

KRABİ AO NANG otelimizdeki kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemi ve önce araç , sırasıyla feribot ile cennetten bir bölge ve Tayland 'ın en turistik sevimli adası KOH SAMUİ 'ye hareket ve kalacağımız otelimize transfer.Otele varışın ardından  yerleşim işlemleri , sonrasında belirtilen saatte lobide buluşma ve rehberimiz eşliğinde kısa şehir turu. Bu turumuzda şehir ile ilgili genel bilgiler verilecek ve turumuz yaklaşık 1 saat sürecektir.Tura dileyen misafirlerimiz katılabilirler.Tur sonu serbest zaman olup misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.

10.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği turlara katılabilirler.

11.GÜN

 Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ücretsiz olarak liderlik edeceği, fakat ulaşım bedellerinin misafirler tarafından karşılanacağı KOH SAMUİ ADASI TÜM BÖLGELER TURU 'na katılabilirler.Tura katılmak için dileyen misafirlerimiz ehliyetleri var ise motorsiklet kiralayıp, dileyen misafirlerimizde özel araç kiralayıp rehberimize dahil olabilir.Turumuzda hiç bir özel turun uğramadığı tüm koylar ziyaret edilecek , katılımdaki misafirlerin isteklerine görede Koh Samui adasının büyük meşhur şelaleleri ziyaret edilecektir.

12.GÜN


Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği turlara katılabilirler.

13.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği turlara katılabilirler.

14.GÜN

KOH SAMUİ otelimizdeki kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemi ve önce araç , feribot ve tekrar araç ulaşımı ile turumuzun ana bölgesi Uzakdoğu ile Tayland ' ın 1 numaralı egzotik adası PHUKET adasına hareket ve kalacağımız otelimize transfer.Otele varışın ardından  yerleşim işlemleri ve tüm gün serbest zaman olup misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.

15.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği turlara katılabilirler.

16. GÜNPHUKET otelimizdeki kahvaltının ardından otelden çıkış işlemi ve özel araçlarla phuket havalimanına transfer.Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından belirtilen havayolu firması ile İSTANBUL 'a hareket.

17.GÜN

Yurda dönüş ile  TROPİKAL TAYLAND ADALARI TUR' muzun sonu.

Seyahat Sağlık Sigortası
Seyahat sağlık sigortası' nızı firmamız aracılığıyla alabilirsiniz.
Phi Phi Adası Turu
PHİ PHİ ADASI TURU sabah saat 08:00 itibarı ile özel arcımızla teknemize transferimizden sonra başlar.Turumuzda özel sürat teknemizle sırasıyla ; Phi Phi Don, Maya Bay , Maymun Adası , Viking Mağarası , Loh Samah Bey , Pleh Lagoon ve Khai Adası ' nı doyasıya gezip tatilimizin heranını mükemmel kılacağız.Turumuzda teknemizde ulaşım boyunca yerli içecekler ve öğle yemeği ücretsizdir.
James Bond Adası Turu
Khao Lak Nasyonel Park Turu
KHAO LAK NASYONEL PARK turumuz sabah saat 07:00 da aracımızın otelden misafileri alması ile başlar ve sırasıyla ; ALTIN BİGG BUDDHA - TROPİKAL ANANAS TARLALARI - FİL SAFARİ ( ELEPHANT/CHANG SAFARİ : 45 dk. ) - QUAD&BUGGY SAFARİ ( 45 dk. ) -ORMAN YÜRÜYÜŞÜ - ZİPPLİNG ( orman içinde ağaçtan ağaca 300 mt. ) RAFTİNG ( 45 dk. ) aktiviteleri ile eğlencenin doruklarına cüzi bir miktar ücret ile ulaşabileceğiz. Turumuzda yukarıda açıkladığımız tüm aktiviteler ve öğle yemeği ücrete dahildir.
Khao Sok National Park Turu
Emerald Pool-Hot Spring Water Turu
EGZOTİK KRABİ TURU aktivitemiz sabah saat 07:30 da aracımızın otelden bizleri alması ile başlar ve sırası ile ; TİGER CAVE TEMPLE ( kaplan mağarası tapınağı ) - şifalı suları ile HOT SPRİNG WATER ( termal şelale ) - BAMBU YAĞMUR ORMANI - EMERALD POOL - KRABİ bölgesi doğal yaşam bölgelerini ziyaret edip günümüzün keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.
Ang Thong Nasyonel Marine Park Turu
Koh Tao & Koh Nang Yuan Turu

HAVALE- EFT- KREDİ KARTI

© 2022 Konken Turizm