Phuket & Krabi Güney Tayland Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Phuket & Krabi Güney Tayland Turu

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Tropikal Tatil Paketleri
 • Alt Kategori :
  Tayland, Vizesiz
 • Süre :
  9 Gün
 • Vize :
  Vizesiz

EGZOTİK TAYLAND TURU ile dünyanın en ünlü adaları PHUKET - PHİ PHİ ve KRABİ AO NANG bölgesini tropik bir ortam ve egzotik - mistik bir havada doyasıya gezip keşfedebileceğiz.Turumuz kapsamında James Bond Adası , Khao Sok ve Khao Lak Nasyonal Park , Similan Adaları , Maya Bay , Railey Beach , Tropik Yağmur Ormanları , Koh Lanta Adası gibi birbirinden güzel bölgelere rahatça ulaşabilecek ve tatilin tadına doyasıya varabileceksiniz.

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Phuket & Krabi Güney Tayland Turu Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 9 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Belirtilen havayolu firması ile İstanbul - Phuket / Phuket - İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri ( Uçuşlarda yiyecek ve içecek ikramları ücretsizdir ve 10 kg, el olmak üzere toplam 30 kg. bagaj hakkınız bulunmaktadır )

 

Hava alanı ve güvenlik vergileri.

 

Tüm Otel Konaklamaları ( Kahvaltı Dahil )

 

Programda belirtilen tüm transferler. ( Havaalanı > Otel > Otel >Havaalanı )

 

Türkçe rehberlik hizmeti.

 

Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk )

Fiyata Dahil Olmayanlar

Programda belirtilmeyen tur , müze , ören yerleri ücretleri.

 

Yurtdışı çıkış harcı ve extra bagaj ( Çıkış harcı havalimanında temin edilebilir)

 

Tüm kişisel harcamalar.

 

Extra turlar.

 

Seyahat Sağlık sigortası

TAYLAND uzakdoğunun mistik, masalsı ve muhteşem iklimiyle içinde barındırdığı doğal güzellikleriylesiz değerli misafirlerimizin yepyeni kültürlerle tanışabileceği huzurlu bir tatil sunan eşsiz bir ülkedir.

Rotamızda dünyanın en ünlü adası olan Phuket Adası 'nda filmlere konu olmuş Phi Phi Adası , Maya Bay , James Bond Adası ile eşsiz doğasıyla deniz , kum , güneş ve gece hayatını eşsiz bir ortamda yaşama fırsatı bulacak , Farklı dinlerin harmanlandığı , tay kültürünü farklı bir şekilde yaşayıp , hem doğal güzellikleri ile dolu nasyonel parkları , ilginç esrarengiz yağmur ormanları ile meşhur Railey  sahilleri , Ao Nang Plajı 'nda huzur dolu geçirebileceğiniz Krabi bölgesi olmak üzere doyasıya gezip keşfetme fırsatını beraber yaşayacağız.

Tur Programı

1.GÜN

Belirtilen havalimanı ve saatte buluşma.Bilet bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından belirtilen havayolu ile Phuket Adası ' na hareket.

 

2.GÜN

Güvenli ve huzurlu bir uçuşun ardından Phuket adasına ulaşım sonrası pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel aracımızla Patong Beach bölgesinde konaklayacağımız otelimize transfer.Otel ' e yerleşimden 3 saat sonra lobide buluşma ve rehberimizin eşliğinde kısa şehir tanıtım turu.Bu turumuzda şehirle ilgili genel bilgiler verilecektir.Tura dileyen misafirlerimiz ücretsiz katılabilirler ve tur dönüşü serbest zaman.Misafirlerimiz diledikleri gibi vakitlerini geçirebilirler.

3.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği turlara katılabilirler.Tur programında extra olarak James Bond Adası Turu bulunmakta ve ücreti 35 $ dır.

4. GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği olmazsa olmaz dediğimiz KHAO LAK NATİONAL PARK TURU'na katılabilirler.

Turumuzda sırasıyla; Yerde yatan Buddha Heykeli - Ananas Tarlaları - 1 Saat Fil Safari ( CHANG&ELEPHANT SAFARİ ) - 45 dakika Buggy Quad Safari - 1 Saat boyunca Çılgın Rafting -  300metre Zippling ve Yağmur Ormanları Yürüyüşü yapılacak ve Tur ücreti 40 $'dır. 

5.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebililer.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenleyeceği turlara katılabilirler.

Phi Phi PHİ Adası Turu Uzakdoğu ve Dünyanın belkide en meşhur ada turu olmakla tüm gününüzü mükemmel kılacaktır.Turumuzu özel sürat teknesi ile sırasıyla mercan adası olarak ün salmış Phi Phi Don , Holywood filmlerine konu olmuş dünyaca ünlü Maya Bay ,, makak maymunlarının sizi çevreleyeceği Maymun Adası,,egzotik Viking Mağarası ve dünyanın en ünlü taylandın en meşhur adası Phi Phi adaları başta olmak üzere , Loh Samey Bay, Pleh Lagoon , Khai Ada ' sı gibi tüm bölgelerde deniz, kum ve güneşin tadını palmiye ve hindistan cevizi ağaçlarıyla dolu bu adalarda geçirip akşam üzeri otelimize dönerek tamamlıyoruz.Tur sonu serbest zaman , misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Tur Ücreti 35 $ ' dır.

6.GÜN

Phuket adasındaki otelimizdeki kahvaltının ardından otelden çıkış işlemi ve özel aracımızla Krabi Ao Nang Beach bölgesinde konaklayacağımız otelimize transfer.Otele varışın ardından check'in işlemi ve ücretsiz kısa şehir tanıtım turu ve bilgilendirme.Bilgilendirme sonrası serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.

7.GÜN

 

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Dileyen miafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği EGZOTİK KRABİ TURU na katılabilirler.

Bu turumuzda Krabinin meşhur TİGER CAVE TEMPLE ,yağmur ormanları içinde muhteşem güzellikteki EMERALD POOL, şifalı suları ile HOT SPRİNG ve BAMBU ORMANI olmak üzere egzotik bir ortamda tamamlıyoruz.Turumuz sabah kahvaltısından sonra başlayıp öğleden sonra 15:00 cicarı son bulmaktadır.tur sonu serbest zaman, misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Tur ücreti 20 $ ' dır.

8.GÜN

Krabi Ao Nang Beach ' teki otelimizdeki kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemi ve özel aracımızla havalimanına hareket.Bilet , bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından belirtilen havayolu firması ile İstanbul ' a hareket. 

9.GÜN

Yurda dönüş ile PHUKET KRABİ AO NANG TURU ' muzun sonu.

Seyahat Sağlık Sigortası
Seyahat sağlık sigortası' nızı firmamız aracılığıyla alabilirsiniz.
Phi Phi Adası Turu
PHİ PHİ ADASI TURU sabah saat 08:00 itibarı ile özel arcımızla teknemize transferimizden sonra başlar.Turumuzda özel sürat teknemizle sırasıyla ; Phi Phi Don, Maya Bay , Maymun Adası , Viking Mağarası , Loh Samah Bey , Pleh Lagoon ve Khai Adası ' nı doyasıya gezip tatilimizin heranını mükemmel kılacağız.Turumuzda teknemizde ulaşım boyunca yerli içecekler ve öğle yemeği ücretsizdir.
James Bond Adası Turu
Khao Lak Nasyonel Park Turu
KHAO LAK NASYONEL PARK turumuz sabah saat 07:00 da aracımızın otelden misafileri alması ile başlar ve sırasıyla ; ALTIN BİGG BUDDHA - TROPİKAL ANANAS TARLALARI - FİL SAFARİ ( ELEPHANT/CHANG SAFARİ : 45 dk. ) - QUAD&BUGGY SAFARİ ( 45 dk. ) -ORMAN YÜRÜYÜŞÜ - ZİPPLİNG ( orman içinde ağaçtan ağaca 300 mt. ) RAFTİNG ( 45 dk. ) aktiviteleri ile eğlencenin doruklarına cüzi bir miktar ücret ile ulaşabileceğiz. Turumuzda yukarıda açıkladığımız tüm aktiviteler ve öğle yemeği ücrete dahildir.
Khao Sok Nasyonel Park Turu
Emerald Pool-Hot Spring Water Turu
EGZOTİK KRABİ TURU aktivitemiz sabah saat 07:30 da aracımızın otelden bizleri alması ile başlar ve sırası ile ; TİGER CAVE TEMPLE ( kaplan mağarası tapınağı ) - şifalı suları ile HOT SPRİNG WATER ( termal şelale ) - BAMBU YAĞMUR ORMANI - EMERALD POOL - KRABİ bölgesi doğal yaşam bölgelerini ziyaret edip günümüzün keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.
Krabi Adalar Turu

Ulaşım

EGZOTİK TAYLAND TURU ile dünyanın en ünlü adaları PHUKET - PHİ PHİ  ve KRABİ AO NANG bölgesini tropik bir ortam ve egzotik - mistik bir havada doyasıya gezip keşfedebileceğiz.Turumuz kapsamında James Bond Adası , Khao Sok ve Khao Lak Nasyonal Park , Similan Adaları , Maya Bay , Railey Beach , Tropik Yağmur Ormanları , Koh Lanta Adası gibi birbirinden güzel bölgelere rahatça ulaşabilecek  ve tatilin tadına doyasıya varabileceksiniz.

HAVALE - EFT - KREDİ KARTI

© 2022 Konken Turizm