Bangkok & Pattaya Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Bangkok & Pattaya Turu

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Tropikal Tatil Paketleri
 • Alt Kategori :
  Tayland, Vizesiz
 • Süre :
  8 Gün
 • Vize :
  Vizesiz

Bangkok Pattaya Turu ile Uzakdoğunun eşsiz ülkesi Tayland ve Tayland denince eğlencenin kalbi olan Pattaya ile mistik bir güzellikteki esrarengiz tapınakları ile uzakdoğunun venediği melekler şehri Bangkok 'u doyasıya gezip keşfetme fırsatını beraber yaşayacağız.

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Bangkok & Pattaya Turu Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 8 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Belirtilen Havayolu firması ile İstanbul - Bangkok / Bangkok- İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri. ( Uçuşlarda yiyecek ve içecek ikramları ücretsiz olup 10kg el bagajı olmak üzere toplam 30 kg bagaj hakkınız bulunmaktadır )

 

Mercan Adası Turu ( Koh Larn Island) Transferli.

 

Havaalanı ve güvenlik vergileri.

 

Tüm Otel Konaklamaları. ( Kahvaltı Dahil )

 

Programda belirtilen tüm transferler. (Havaalanı > Otel > Otel > Havaalanı )

 

Türkçe Rehberlik hizmeti.

 

Zorunlu Seyahat Sigortası.( Mesleki Sorumluluk )

Fiyata Dahil Olmayanlar

Programlarda belirtilmeyen tur , müze , ören yerleri ücretleri.

 

Yurtdışı çıkış harcı ve extra bagaj. ( Yurtdışı çıkış harcı havalimanında temin edilebilir )

 

Tüm kişisel harcamalar.

 

Extra Turlar.

 

Seyahat Sağlık Sigortası.

TAYLAND uzakdoğunun mistik, masalsı ve muhteşem iklimi ve içinde barındırdığı doğal güzellikleriyle siz değerli misafirlerimizin yepyeni kültürlerle tanışabileceği huzurlu bir tatil ortamında tüm anın keyfini çıkarabileceğiniz eşsiz bir ülkedir.

Dünyanın en renkli gece hayatının yaşandığı PATTAYA ve melekler şehri diye anılan uzakdoğunun venediği olan kültür medeniyeti BANGKOK olmak üzere TAYLAND 'ı doyasıya gezip keşfetme fırsatını beraber yaşayacağız.

Tur Programı

1.GÜNBelirtilen havalimanı ve saatte buluşma.Bilet bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından belirtilen havayolu ile BANGKOK ' a hareket.

2.GÜN

Güvenli ve huzurlu bir uçuşun ardından BANGKOK 'a ulaşım sonrası pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel aracımızla konaklayacağımız otelimize transfer.Otelimiz BANGKOK KHAO SAN bölgesindedir. Otel ' e yerleşimden 3 saat sonra lobide buluşma ve rehberimizin eşliğinde kısa şehir tanıtım turu.Bu turumuzda şehirle ilgili genel bilgiler verilecektir.Tura dileyen misafirlerimiz ücretsiz katılabilirler ve tur dönüşü serbest zaman.Misafirlerimiz diledikleri gibi vakitlerini geçirebilirler.

3.GÜN


Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği turlara katılabilirler.

4.GÜN


Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebililer.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenleyeceği turlara katılabilirler.

5.GÜN

BANGKOK'da kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemi ve özel aracımızla PATTAYA sahilinde kalacağımız otelimize transfer.Otel'e yerleşim işlemlerinden sonra belirtilen saatte lobide buluşma ve rehberimiz eşliğinde kısa şehir turu.Bu turumuzda şehir ile ilgili genel bilgiler verilecek ve turumuz yaklaşık 1 saat sürecektir.Dileyen misafirlerimiz tura katılabilir , tur sonu serbest zaman olup misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.

6.GÜN

PATTAYA' daki otelimizde kahvaltının ardından rehberimizin ücretsiz olarak düzenlediği deniz , kum ve güneşin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz meşhur KOH LARN ( MERCAN ADASI ) 'ı ziyaret ediyoruz ve turumuz yaklaşık 5 saat sürecek olup pattaya'ya dönüşümüzle son bulacaktur.Tur boyunca misafirlerimizin yiyecek ve içecek harcamaları extra olup kendi sorumluluklarındadır.Tur sonu serbest zaman olup misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.

7.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği turlara katılabilirler.

8.GÜN


PATTAYA otelimizdeki kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemi ve özel aracımızla havalimanına transfer.Bilet , bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından belirtilen havayolu firması ile İSTANBUL ' a hareket ve varış ile BANGKOK PATTAYA  TURU 'muzun sonu.

Pattaya Floating Market Turu
Bangkok Floating Market Turu
The Millions Years Stone Park & Crocodile Farm Turu
© 2022 Konken Turizm