Bali & Gili Adaları Mistik Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Bali & Gili Adaları Mistik Turu

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Tropikal Tatil Paketleri
 • Alt Kategori :
  Bali, Vizesiz
 • Süre :
  14 Gün
 • Vize :
  Vizesiz

Muhteşem Doğası , Sanat Kokan Sokakları , Sörfçülerin Cenneti Kumsalları ve Cana yakın konuksever halkıyla Bali Adası unutulmayacak derecede özellikli bir gezidir.Bali Turu kapsamında adanın en popüler bölgeleri Seminyak , Kuta , Ubud , Candidasa ve Bali Ada 'sına yakınlığıyla Endonezya 'nın en popüler adaları Gili Adaları ve çevresi ziyaret edilip tatilin keyfini doyasıya çıkaracağız.

1,399 € dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Bali & Gili Adaları Mistik Turu Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 14 Gün
Talep Gönder
Standart Oda
18 yaşından küçükler turumuza katılamazlar.
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
22/12/2022
1,399 €

Fiyata Dahil Olanlar

Belirtilen havayolu firması ile İstanbul - Bali / Bali - İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri.  (Uçuşlarda yiyecek ve içecek ikramları ücretsizdir )

 

Uçuşlarda 10 kg. el bagajı olmak üzere 30 kg. bagaj hakkınız bulunmaktadır.

 

Hava alanı ve güvenlik vergileri.

 

Tüm Otel Konaklamaları.( Kahvaltı Dahil )

 

Programda belirtilen tüm transferler. ( Havaalanı > Otel > Otel > Havalaalanı )

 

Türkçe rehberlik hizmeti.

 

Zorunlu seyahat sigortası ( Mesleki sorumluluk )

Fiyata Dahil Olmayanlar

Programda belirtilmeyen tur , müze , ören yerleri ücretleri.

 

Yurtdışı çıkış harcı ve extra bagaj. ( Çıkış harcı havalimanından temin edilebilir )

 

Tüm kişisel harcamalar.

 

Extra turlar.

 

Seyahat Sağlık Sigortası.


Bali adası Endonezyanın en ünlü adası olmasının yanında volkanik faaliyette olan dağları, masalsı olağanüstü doğası, sörfçülerin vazgeçemediği cennet plajları ile KUTA-SEMİNYAK , sanatsal UBUD sokaklarını içinde barındırırken bembeyaz kumsallarıyla tüm dünyanın gözdesi, özellikle balayı ve dalış turizmi' nin Endonezyadaki cenneti olan GİLİ ADALARI ile LOMBOK adasının komşusudur.Bu turumuzda hem Bali Adasının tüm bölgelerini Hindu kültürüyle yakından tanıyıp hemde Gili Adaları bölgesindeki müslüman Endonezyalılarla farklı kültürleri aynı anda yaşayıp keşfetme fırsatını beraber bulacağız.

Tur Programı

1.GÜN


Belirtilen havalimanı ve saatte buluşma.Bilet bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından belirtilen havayolu ile BALİ adasına  hareket.

2.GÜN

Güvenli ve huzurlu bir uçuşun ardından BALİ adasına ulaşım sonrası pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel aracımızla KUTA LEGİAN SEMİNYAK bölgesinde konaklayacağımız otelimize transfer.Otel ' e yerleşimden 3 saat sonra lobide buluşma ve rehberimizin eşliğinde kısa şehir tanıtım turu.Bu turumuzda şehirle ilgili genel bilgiler verilecektir.Tura dileyen misafirlerimiz ücretsiz katılabilirler ve tur dönüşü serbest zaman.Misafirlerimiz diledikleri gibi vakitlerini geçirebilirler.

3.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği turlara katılabilirler.

4.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenleyeceği turlara katılabilirler.

5.GÜN

KETA LEGİAN SEMİNYAK otelimizdeki kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemi ve özel aracımızla UBUD bölgesinde kalacağımız otelimize transfer.Otele varışın ardından otele yerleşim işlemleri ve sonrasında belirtilen saatte lobide buluşma ve rehberimiz eşliğinde kısa şehir turu. Bu turumuzda şehir ile ilgili genel bilgiler verilecek ve turumuz yaklaşık 1 saat sürecektir.Tura dileyen misafirlerimiz katılabilirler.tur sonu serbest zaman olup misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.

6.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği MONKEY FOREST UBUD turuna katılabilirler.Tur misafirlerimizin istedikleri saatte başlar ve diledikleri saatte son bulur.Konakladığımız otele çok yakın bir mesafede bulunan orman alanına dileyen misafirlerimiz bireysel olaraktda katılabilirler.

7.GÜN

Dileyen misafirlerimiz kendi imkanları ile kiraladıkları motorsikletlerle rehberimizin ücretsiz liderlik edeceği sırasıyla ; CAMPUHAN RİDGE WALK, TEGALLALANG RİCE TERRACES , PURA DESA UBUD , PURA TİRTA EMPUL , GUNUNG KAWİ , TEGENUNGAN ŞELALESİ , GOA RANG ŞELALESİ , BALİ PULİNA , KAHVE TARLASI VE ATÖLYESİ, PURA MENGENİNG olmak üzere Ubud bölgesinde gezilmesi gereken en özel yerleri gezebilirsiniz.Turumuz sabah kahvaltısından sonra 09.00 da başlar akşam 18:00 da son bulur.turumuzda rehberlik ücreti yoktur, misafirlerimiz sadece kullanacakları araç ve aracın yakıt ücretleri ile ören yerleri giriş ücretlerini ödemek zorundadır.tura dileyen tüm misafirlerimiz katılabilirler.

8.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği turlara katılabilirler.

9.GÜN


 

UBUD otelimizdeki kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemi , önce araç ve sırasıyla feribot ile cennetten bir bölge olan GİLİ ADALARINDAN TRAWANGAN ADASINDA kalacağımız otelimize transfer.Transferimiz özel araç ve daha sonra feribotla gerçekleşecektir.Otele varışın ardından otele yerleşim işlemleri , sonrasında belirtilen saatte lobide buluşma ve rehberimiz eşliğinde kısa şehir turu. Bu turumuzda şehir ile ilgili genel bilgiler verilecek ve turumuz yaklaşık 1 saat sürecektir.Tura dileyen misafirlerimiz katılabilirler.Tur sonu serbest zaman olup misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.

10.GÜN


Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarab ilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği turlara katılabilirler. 

11.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği turlara katılabilirler.

12.GÜN


GİLİ TRAWANGAN ADASI otelimizdeki kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemi ve önce feribot sırasıyla araçla huzurun adresi bir bölge olan SANUR BEACH' teki kalacağımız otelimize transfer.Transferimiz özel araç ve daha sonra feribotla gerçekleşecektir.Otele varışın ardından otele yerleşim işlemleri , sonrasında belirtilen saatte lobide buluşma ve rehberimiz eşliğinde kısa şehir turu. Bu turumuzda şehir ile ilgili genel bilgiler verilecek ve turumuz yaklaşık 1 saat sürecektir.Tura dileyen misafirlerimiz katılabilirler.Tur sonu serbest zaman olup misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.

13.GÜN

Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz vakitlerini diledikleri gibi geçirebilirler.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenlediği turlara katılabilirler.

14.GÜN


SANUR BEACH 'deki otelimizde kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemi ve İstanbul uçuşu için özel aracımızla Bali havalimanına hareket.Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından belirtilen havayolu firması ile İstanbul'a varış ve MİSTİK BALİ TURU 'muzun sonu.

© 2022 Konken Turizm